+48 607 706 603
info@rewosport.pl

PONIWIEC 14/950: WAŻNE informacje dla startujących

PONIWIEC 14/950: WAŻNE informacje dla startujących

Parkingi znajdują się przy ośrodku Poniwiec Mała Czantoria (Ustroń ul. Akacjowa 107) – w bezpośrednim sąsiedztwie startu. W przypadku braku miejsc parkingowych można parkować poniżej ośrodka (ok 200 m) – składy drewna.

Obowiązkowo należy zasłaniać usta i nos (maseczka, chusta, komin, itp.) w biurze zawodów, toaletach i na STARCIE – bardzo prosimy o tym pamiętać i się do tego stosować – dbajmy o siebie nawzajem. Pamiętaj – jeżeli czujesz się źle – zostań w domu.

Toalety znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie startu a w okolicy mety – w barze. Do WC w barze przy mecie bezpłatny wstęp tylko z numerem startowym.

Biuro zawodów znajduje się poziom wyżej niż start – na tym samym poziomie co dolna stacja kolei linowej. Biuro zawodów czynne jest w godzinach 09.00 – 11.00.

Start – godzina 12.00. Ustawianie się na linii startu od godziny 11.50 – obowiązkowo z zasłoniętymi ustami i nosem, które można zdjąć dopiero po starcie.

Trasa oznakowana będzie:
– strzałkami kierunkowymi na skrzyżowaniach, rozwidleniach, itp.
– taśmą ostrzegawczą biało-czerwoną
– wstążkami z taśmy ostrzegawczej biało-czerwonej
– strzałkami na drodze narysowanymi kredą (tam gdzie będzie to możliwe)

Osoby zabezpieczające trasę będą zlokalizowane na 2,5km, 3,8km (bufet), 5,4km, 6km, 7,8km, 9km (bufet), 11,3km, 13km. Osoby te będą miały łączność z Ratownikami GOPR.

Bufety zlokalizowane na 3,8 km i 9 km trasy. Dostępna będzie tylko woda niegazowana w butelkach 0,5l z ustnikiem. Ze względów ekologicznych i w związku z epidemią nie będzie dostępnych jednorazowych kubeczków.

Na mecie na każdego zawodnika będzie czekał pamiątkowy medal i posiłek regeneracyjny. Posiłek wydawany będzie na podstawie numeru startowego.

Dekoracja najszybszych zawodników planowana jest na godzinę 16.00 w okolicy mety (górna stacja kolei linowej), chyba, że wszyscy zawodnicy dotrą na metę znacznie szybciej.