+48 607 706 603
info@rewosport.pl

Ręczny pomiar zautomatyzowany

Zautomatyzowany system do ręcznego pomiaru czasu

#manualsportstiming #sportstiming
niezależny lub jako wsparcie systemu RFID-UHF

Do ręcznego pomiaru czasu (bez chipów i fotokomórek) wykorzystujemy to samo oprogramowanie z którego korzystamy w systemach opartych o chipy i fotokomórki, dzięki temu możemy zrealizować pomiar ze startem i metą w innym miejscu oraz z kilkoma międzyczasami w różnych miejscach trasy, wyświetlanie wyników na żywo online oraz na żywo na ekranie w dowolnym miejscu (na mecie, starcie, w biurze zawodów, itd.).

Istnieje możliwość pomiaru czasu na dowolnych zawodach sportowych w dowolnej dyscyplinie i formule pomiaru (start masowy, interwałowy, falami, sztafety, itd.).

ZALETY:
– dokładność: teoretyczna 0,001 sekundy, praktyczna ok 0,5 sekundy – zależna od osób obsługujących punkty pomiarowe. Zanotowanie czasu wymaga ręcznego kliknięcia w momencie pojawienia się zawodnika w miejscu dokonywania pomiaru czasu (start, meta, międzyczas)
– brak ograniczeń co do sposobu rozgrywania zawodów (różne opcje startu, różne dystanse podczas jednej imprezy, wiele okrążeń, itd.)
– niższe koszty obsługi pomiaru czasu zawodów w stosunku do systemów wykorzystujących chipy RFID-UHF oraz fotokomórki
– możliwość pomiaru czasu w miejscach gdzie niemożliwe jest dotarcie z innym sprzętem – w tym wypadku pomiaru dokonuje się na smartfonie, tablecie lub laptopie
– możliwość wykorzystania jako wsparcie dla systemów RFID-UHF (chipy) oraz fotokomórek – możliwość ręcznego pomiaru / weryfikacji zawodników na punktach kontrolnych czy międzyczasach, w miejscach gdzie z innym sprzętem jest niemożliwe dotarcie

Doskonale sprawdza się we wszelkich zawodach sportowych gdzie nie wymagana jest wysoka precyzja pomiaru czasu, oraz kiedy na punkcie pomiaru czasu przewiduje się nie więcej niż kilku zawodników.

OPROGRAMOWANIE

Do obsługi pomiaru czasu, a także do rejestracji oraz publikacji wyników na żywo i końcowych, wykorzystujemy oprogramowanie i platformę internetową Webscorer.com z wszystkimi jej możliwościami (wersja PRO).

W kompleksowej ofercie pomiaru czasu Rewosport znajdują się:
– 4 różne rozwiązania elektronicznego pomiaru czasu
– wyniki oficjalne dostępne nawet w kilka minut po zakończeniu zawodów
– wyniki na żywo online
– wyniki na żywo na ekranie w okolicy mety
– przygotowanie i obsługa zapisów na zawody oraz płatności (opłata startowa) online
– obsługa biura zawodów zapisów i wydawania numerów startowych
– wypożyczenie lub przygotowanie bezzwrotnych numerów startowych
– samowystarczalność energetyczna – jesteśmy w stanie zmierzyć czas także w miejscach bez dostępu do sieci energetycznej

Wycena pomiaru czasu jest indywidualnie przygotowywana i uzależniona jest od wielu czynników, m.in. wybranego rodzaju pomiaru czasu, ilości międzyczasów/punktów kontrolnych, przewidywanej ilości zawodników, obsługi biura zawodów, obsługi rejestracji i płatności online, czasu trwania zawodów, itd. Zapraszamy do kontaktu – info@rewosport.pl lub +48607706603