+48 607 706 603
info@rewosport.pl

PONIWIEC 14/950: zapowiedź

PONIWIEC 14/950: zapowiedź

Już 29.08.2020 w ośrodku PONIWIEC Mała Czantoria w Ustroniu zorganizujemy dla Was wyjątkowe zawody biegowe na zakończenie wakacji!

14 km, 950 metrów w pionie – bieg górski ze startem masowym. Trudna fizycznie i technicznie trasa rekompensuje niesamowitymi widokami! Szczyt Małej Czantorii zostanie zdobyty 2 krotnie a dodatkowo meta zlokalizowana przy górnej stacji kolei linowej Poniwiec Mała Czantoria!

Każdy zdobywca mety otrzyma pamiątkowy medal i posiłek regeneracyjny. Na zwycięzców czekają niezwykłe puchary, medale i wartościowe nagrody, m.in. ufundowane przez ośrodek Poniwiec Mała Czantoria.

6 komentarzy

 1. Marcin pisze:

  Czy będzie podana lista uczestników potwierdzająca wpłaty??

 2. Magda pisze:

  Dzień dobry chciałam zapytać jaki jest limit czasowy na ten bieg

  • admin pisze:

   dzień dobry, limitu nie określamy, ale dobrze byłoby do 16.00 zdążyć na dekorację 🙂 4 godziny na 14 km wydaje się być wystarczająco dużo…nawet robiąc sobie przerwy na podziwianie pięknych widoków na trasie 😉

 3. Luk pisze:

  Hej. Gdzie najlepiej zaparkować samochód? Czy będzie mapka parkingu? Dziękuję i pozdrawiam ?

  • admin pisze:

   witaj, duży parking znajduje się przy ośrodku Poniwiec Mała Czantoria, czyli tuż przy starcie. Przygotujemy również mapkę z dodatkowymi parkingami jakby brakło miejsc przy starcie. Pozdrawiamy i do zobaczenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *